نامه ابلاغيه چهارمين گردهمايي

 جناب آقاي مهندس حائري

 مدير عامل محترم شركت توانير

 جناب آقاي مهندس جانباز

 مديرعامل محترم شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور

 جناب آقاي مهندس حاج رسوليها

 مديرعامل محترم شركت مديريت منابع آب ايران

 

 موضوع: برگزاري چهارمين گردهمايي واحدهاي آمار و اطلاعات شركت‌هاي زيرمجموعه وزارت نيرو با رويكرد علمي- پژوهشي

 

با سلام واحترام

چهارمين گردهمایی واحدهای آمار و اطلاعات شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نيرو به مناسبت هفته آمار، روز سه­شنبه مورخ 6/8/93 توسط دفتر فناوری اطلاعات وزارت نیرو با همكاري شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ برگزار خواهد شد.

براساس مصوبه مورخ 8/2/93 شوراي سياست­گذاري گردهمايي­هاي واحدهاي آمار و اطلاعات وزارت نيرو، مقرر است در گردهمايي­هاي مذكور، به تناوب يك سال ارزيابي علمي و يك سال ارزيابي عملكرد واحدهاي آمار و اطلاعات شركت­ها انجام شود. بنابراين رويكرد چهارمين گردهمايي ارتقاي سطح و توان علمي مديران و كارشناسان واحدهاي آمار و اطلاعات شركت­هاي زيرمجموعه وزارت نيرو تعيين شده است. بر همين مبنا تلاش مي­شود در اين گردهمايي با فراخوان مقاله همكاران واحدهاي آمار و اطلاعات با ثبت، نگارش و تاليف تجربه­هاي خود در زمينه مديريت فعاليت­هاي آماري در قالب مقاله­هاي كاربردي و گزارش­هاي فني- عملياتي و ارائه آن در روز گردهمايي، توان دانشي و علمي خود را به نمايش بگذارند.

با توجه به اهمیت موضوع، شايسته است دستور فرماييد ضمن همكاري معاونت ذيربط با دفتر فناوري اظلاعات، كارشناسان و مديران واحدهاي آمار و اطلاعات شركت متبوع و شركت‌هاي زيرمجموعه، ضمن مراجعه به شبكه آمار و اطلاعات وزارت نيرو (http://isn.moe.gov.ir) و كسب اطلاعات لازم جهت تدوين و ارسال مقاله، فعالانه در اين گردهمايي شركت نمايند.

 

معاون تحقيقات و منابع انساني

علي اكبر مهاجري

 

 

 

رونوشت:

- جناب آقاي مهندس محمودي قائم مقام محترم وزير جهت استحضار

- جناب آقاي مهندس دائمي معاون محترم وزير در برنامه ريزي و امور اقتصادي جهت استحضار

- جناب آقاي مهندس فلاحتيان معاون محترم وزير در امور برق و انرژي جهت استحضار

- جناب آقاي مهندس ميداني، معاون محترم معاونت آب و آبفا جهت استحضار

- جناب آقاي مهندس انجم شعاع معاون محترم پشتيباني، حقوقي و امور مجلس جهت استحضار

- جناب آقاي مهندس هاشمي مديرعامل محترم شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ ضمن قدرداني از اعلام آمادگي آن شركت  جهت برگزاري چهارمين گردهمايي، مقتضي است دستور فرماييد كميته برگزاري گردهمايي تشكيل و هماهنگي هاي لازم با دفتر فناوري اطلاعات انجام پذيرد.

- دفتر فناوري اطلاعات جهت اطلاع و اقدام لازم