فرم ثبت نام چهارمین گردهمایی

اطلاعیه ثبت نام چهارمین گردهمایی واحدهای آمار و اطلاعات شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو

 
اطلاعیه ثبت نام چهارمین گردهمایی واحدهای آمار و اطلاعات
شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نيرو
 به مناسبت هفته آمار و برنامه‌ريزي مقرر است، چهارمین گردهمایی واحدهای آمار و اطلاعات شرکت‌های زیرمجموعه در تاریخ چهارشنبه مورخ 21/08/93 برگزار شود. از اين­رو با هماهنگي­ و همراهي مديران محترم شركت توزيع برق تهران بزرگ مقرر است اين گردهمايي در سالن­ هاي پژوهشگاه نيرو واقع در شهرک غرب(قدس)، انتهای خیابان دادمان برگزار شود. لذا خواهشمند است جهت شركت در اين گردهمايي، نسبت به تكميل فرم ثبت نام پيوست در شبکه آمار و اطلاعات وزارت نیرو حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه 10 آبان ماه اقدام نموده و جهت كسب هرگونه اطلاع از نحوه برگزاري گردهمايي با شماره تلفن هاي 81606527 و81606087 تماس حاصل فرماييد.        
خواهشمند است جهت حضور در گردهمایی به نکات زیر توجه فرماييد:
1-    براي نشان دادن عزم راسخ و جدي بودنمان در تقويت واحدهاي آمار و اطلاعات طوري برنامه­ ريزي فرماييد كه از صبح ساعت 7.30 تا 18 در همايش حضور داشته باشيد.
2-    ثبت نام تنها از طريق شبكه آمار و اطلاعات انجام مي­شود و خارج از آن در ليست شركت­ كنندگان قرار نمي­گيرد. لذا شرط حضور در گردهمایی، ثبت نام  در شبکه آمار و اطلاعات وزارت نیرو می باشد. 
3-    ليست مقالات پذيرفته شده نوع و ساعت ارائه در شبكه آمار و اطلاعات قرار مي­گيرد.
4-     نويسندگان و ارسال كنندگان مقالات بايد همواره به شبكه مراجعه كنند و از پذيرفته شدن مقاله­ شان مطمئن شوند، همچنین نويسندگان مقالات پذيرفته شده بايد نسبت به تهيه PowerPoint و پوستر پس از آگاهي از پذيرفته شدن با قالب ارائه شده در شبكه آمار و اطلاعات اقدام نمايند.    
   
                                                           دبیرخانه چهارمین گردهمایی

چهارمین گردهمایی واحدهای آمار و اطلاعات شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو

فرم ثبت نام چهارمین گردهمایی واحدهای آمار و اطلاعات:
0
آیا برای گردهمایی مقاله ارسال کرده اید؟: